Butik Cennet

Adını ölümsüz batı rüzgarı tanrısından alan Zephyros Otel; kendi organik bahçesinde yetiştirilen sebze, meyve ve zeytin ağaçları, özel kümesinde günlük taze yumurtaları, bin bir çeşit çiçekler, bitkiler ve özel peyzajı le 7 dönüm arazinin içinde konumlandırılmış toplam 7 adet odadan ve İki blok taş evden oluşan mimarisi benzersiz bir butik oteldir.

Otelimizin tüm odalarında klima vardır. Deniz ya da bahçe manzaralı olarak konforu ve sadeliği ilke edindiğimiz odalarımız, büyük keyif almanıza olanak sağlar. Simi, Rodos, Halki ve Tilos adalarına karşı büyüleyici bir manzaraya sahip olmakla birlikte şehirden kaçıp, doğaya sığınmak isteyen herkesin gelip; huzuru, sakinliği, sıcaklığı ve kaliteyi yaşayacağı tek adres Zephyros Hotel Datça…

Mutfak

Sabahları, tüm doğal ve taze çeşitlerin bir araya toplandığı mutfağımızdan, masanıza serpilecek tüm kahvaltı çeşitleri ile serpme kahvaltının keyfini çıkarabilirsiniz. Ya da dileyen misafirlerimiz, tamamen organik bahçemizden kendi domatesini, salatalığını, biberini toplayıp, kümesimizden de günlük taze yumurtasını da alıp usta aşçımıza omletini veya menemenini yaptırabiliyor. Öğlen ve akşamları AlaCarte Restoran da yöremize özel zeytinyağlılar, taze balık çeşitleri, ızgara ve meze alternatifleri ile en lezzetli tatları sizlere sunuyoruz.

Aktiviteler

Havuz kenarında açık havada masa tenisinin keyfini çıkarabilirsiniz.

Haftanın belirlenen günlerinde mangal aktivitemize katılabilirsiniz.

Copyright © 2021 Zephyros Butik Otel – Datça, Muğla

“Zephyros Hotel bir markasıdır”

(0252) 728 03 30

Bilgi ve Rezervasyon